قرض دادن برنامه نویسی application طراحی وب

قرض دادن: برنامه نویسی application طراحی وب استفاده مشاهده دانلود برنامه آموزشی اطلاعیه طراحی آموزش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چینی ها به ما لقب «جنگجوهای تمام عیار» داده اند

لیگ ووشو بانوان چین درحال برگزاری است و تیم «چانگ چونگ» که از 3 ووشوکار بانوی ایرانی سود می‌برد، مسابقه های این هفته را پشت سر گذاشت. 3 بانوی لژیونر کشورمان در

چینی ها به ما لقب «جنگجوهای تمام عیار» داده اند

چینی ها به ما لقب «جنگجوهای تمام عیار» داده اند

عبارات مهم : ایران

لیگ ووشو بانوان چین درحال برگزاری است و تیم «چانگ چونگ» که از 3 ووشوکار بانوی ایرانی سود می برد، مسابقه های این هفته را پشت سر گذاشت. 3 بانوی لژیونر کشورمان در این هفته با 2 پیروزی و یک شکست به کار خود آخر دادند. سهیلا منصوریان و کیمیا شوشتری پیروز شدند و الهه منصوریان در برابر حریف قدرتمند خود شکست خورد و تنها بازنده لژیونر ووشوی کشور عزیزمان ایران در مسابقه های این هفته لیگ باکیفیت چین نام گرفت.

الهه منصوریان با اشاره به این عنوان که لیگ چین از مسابقه های جهانی سخت تر هست، به «ایران» می گوید: «ورود ما به لیگ چین باعث شده است که هم در چین محبوبیت و شهرت داشته باشیم و هم حریفان چینی از ما بترسند البته این عنوان تا حدودی کار ما را سخت تر می کند آیا که آنها بازی هایمان را می بینند و راحت تر می توانند ما را آنالیز کنند.»

این ووشوکار لژیونر کشورمان ادامه می دهد: «همیشه فکر می کردیم که چینی ها از ما بهتر هستند در صورتی که از هنگامی که من به اینجا آمده ام، متوجه شدم که ما نه تنها چیزی از چینی ها کم نداریم بلکه فرزند های ما از نظر جنگندگی و روحیه از چینی ها بالاتر هستند. ووشوکاران ایرانی با غیرت بیشتری نسبت به چینی ها مبارزه می کنند و این یک امتیاز مثبت جهت ووشوی کشور عزیزمان ایران محسوب می شود.»

چینی ها به ما لقب «جنگجوهای تمام عیار» داده اند

او بیان می کند: «3 نفر از کشور عزیزمان ایران در لیگ چین حضور داریم که در بین ما یک ووشوکار جوان به نام کیمیا شوشتری است و او به همراه سهیلا برد ارزشمندی داشتند ولی من مبارزه مشکل داشتم و نتیجه را به حریف قدرتمند و نامدارم واگذار کردم. یکی از دلایل باخت من ناهماهنگی ام با مربیان بود و او نمی توانست خواسته های خود را بخوبی انتقال یافته کند.»

منصوریان در ادامه به موارد جالبی اشاره می کند: «حضور ما در لیگ چین به واسطه همکاری خوب فدراسیون کشور عزیزمان ایران با فدراسیون چین است و این عنوان باعث شد تا ما خیلی راحت وارد لیگ چین شویم. خوشبختانه هیچ فرقی بین ووشوی مردها و زن ها وجود ندارد ووشوی زن ها همپای ووشوی مردها پیشرفت داشته و ما در هیچ رشته ای این عنوان را ندیده ایم و حتی در کشورهای دیگر هم این عنوان وجود ندارد.»

سانداکار تیم ملی می افزاید: «ما تنها لژیونرهایی هستیم که در لیگ چین بازی می کنیم به همین خاطر چینی ها روابط و برخورد خوبی با ما دارند. آنها ما را رقیب مهم خودشان می دانند و به ایرانی ها لقب جنگجوهای تمام عیار داده اند.»

او درخصوص شرایط زندگی در چین بیان می کند: «شرایط جهت پیشرفت یک ووشوکار در چین مهیاست، اینجا مهد ووشو به حساب می آید ولی جهت زندگی به هیچ وجه این کشور را گزینش نمی کنم، ما در یک شهر شمالی چین زندگی می کنیم و هوای اینجا بسیار سرد است و بعضی مواقع دمای هوا در اینجا به 25- درجه می رسد.»

لیگ ووشو بانوان چین درحال برگزاری است و تیم «چانگ چونگ» که از 3 ووشوکار بانوی ایرانی سود می‌برد، مسابقه های این هفته را پشت سر گذاشت. 3 بانوی لژیونر کشورمان در

این بانوی ووشوکار می گوید: «چینی ها تنها ایرانی ها را رقیب مهم خود می دانند. ما امسال در بخش ساندا قهرمان دنیا شدیم و این نشان می دهد که ما چینی ها را گرفته ایم به همین خاطر چینی ها تلاش ارزش بر این است که از ما سبقت بگیرند. بازی های آسیایی جاکارتا بااهمیت ترین میدان پیش روی ووشو است و این مسابقه های جهت ما اهمیت زیادی دارد. من از این مسابقه های یک نقره و یک برنز دارم و تنها مدال طلا کم دارم که قطعاً در اندونزی به این مدال خواهم رسید.»

واژه های کلیدی: ایران | زندگی | ایرانی | مسابقه | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz