قرض دادن برنامه نویسی application طراحی وب

قرض دادن: برنامه نویسی application طراحی وب استفاده مشاهده دانلود برنامه آموزشی اطلاعیه طراحی آموزش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وینگر مورد علاقه کی‌روش، آماده‌ترین بازیکن تیم برانکو

به گزارش خبرآنلاین؛ وحید امیری آماده‎ترین روزهای خود را می گذراند. بعد از درخشش در دو دیدار لیگ برتر برابر پدیده و پارس جم، امیری برابر السد هم مهمترین مهره پرس

وینگر مورد علاقه کی‌روش، آماده‌ترین بازیکن تیم برانکو

وینگر مورد علاقه کی روش، آماده ترین بازیکن تیم برانکو

عبارات مهم : برانکو

امیری در دو بازی هفته های اخیر پرسپولیس هم نقش خاص ای داشت.

به گزارش خبرآنلاین؛ وحید امیری آماده‎ترین روزهای خود را می گذراند. بعد از درخشش در دو دیدار لیگ برتر برابر پدیده و پارس جم، امیری برابر السد هم مهمترین مهره پرسپولیس بود. وینگر راست سرخپوشان با ۵۶ پاس، بیشترین پاس را در بین بازیکنان سرخپوش به ثبت رساند و با حدود ۸۸ درصد پاس سالم بعد از صادق محرمی (۹۲درصد)، دقیق ترین بازیکن پرسپولیس هم بود. امیری طرح ریز حملات سرخپوشان از سمت راست بود و نقش پررنگی در بازی تیم و خواسته های برانکو داشت. نزدیک به ۶۰ درصد حملات پرسپولیس از سمت راست و با حضور امیری و محرمی انجام شد. امیری بیشترین پاس های خود در این بازی را هم به محرمی و نعمتی داد و جنب و جوش و تحرک جناح راست پرسپولیس را ساخت.

امیری در دو بازی دیگر هفته های اخیر پرسپولیس هم نقش خاص ای داشت. گلزنی در دیدار با پدیده که منجر به قهرمانی پرسپولیس شد؛ و سانتری که در دقایق آخر بازی با پارس جم، کامیابی نیا به گل تبدیل کرد و پرسپولیس را از شکست خانگی نجات داد. امیری در دو بازی لیگ برتری ۴ شوت زد و ۵ پاس کلیدی به نام خود ثبت کرد. در دیدار لیگ قهرمانان آسیا هم امیری تاثیرگذاری خاص ای روی برد پرسپولیس داشت و شاید او را بتوان عالی ترین بازیکن نیمه دوم فروردین سرخپوشان دانست.

وینگر مورد علاقه کی‌روش، آماده‌ترین بازیکن تیم برانکو

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | وحید امیری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz