قرض دادن برنامه نویسی application طراحی وب

قرض دادن: برنامه نویسی application طراحی وب استفاده مشاهده دانلود برنامه آموزشی اطلاعیه طراحی آموزش

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازی در سریال نفوذ متفاوت‌ترین کار من خواهد بود/ اگر پیشنهاد حضور در فیلم کمدی

بازیگر “یتیم منزل ایران” گفت: نقش من در سریال نفوذ با سایر بازی‌هایی که تا به حال داشته ام تفاوت دارد و می‌توانم بگویم که تا به حال نمونه این نقش را بازی نکرده

بازی در سریال نفوذ متفاوت‌ترین کار من خواهد بود/ اگر پیشنهاد حضور در فیلم کمدی

علیرام نورایی: بازی در سریال نفوذ متفاوت ترین کار من خواهد بود/اگر پیشنهاد حضور در فیلم کمدی باشد قبول می کنم

عبارات مهم : سریال

بازیگر “یتیم منزل ایران” گفت: نقش من در سریال نفوذ با سایر بازی هایی که تا به حال داشته ام تفاوت دارد و می توانم بگویم که تا به حال نمونه این نقش را بازی نکرده ام. همواره چالش بازی در نقش های متفاوت را دوست داشته و دارم و این نقش نیز چالشی تازه جهت من بود.

علیرام نورایی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگو با میزان، درخصوص آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: این روزها مشغول بازی در سریال “از یادها رفته” به کارگردانی “بهرام بهرامیان” بودم که از نظرم اثری شسته رفته و قابل احترام است که مخاطب آن را دوست خواهد داشت.

وی راجع به سایر فعالیت های خود در عرصه بازی افزود: علاوه بر سریال از یادها رفته در مجموعه ای دیگر به نام “نفوذ” به کارگردانی “جواد شمقدری” نیز به ایفای نقش می پردازم. فیلمبرداری این سریال همچنان ادامه دارد ولی کارم در مجموعه از یادها رفته به آخر رسیده هست.

بازیگر سریال “از یادها رفته” راجع به نقش خود در سریال “نفوذ” اضافه کرد: نقش من در سریال نفوذ با سایر بازی هایی که تا به حال داشته ام تفاوت دارد و می توانم بگویم که تا به حال نمونه این نقش را بازی نکرده ام. همواره چالش بازی در نقش های متفاوت را دوست داشته و دارم و این نقش نیز چالشی تازه جهت من بود.

وی با اشاره به فرارسیدن وقت پخش فیلم “امپراتور جهنم” ادامه داد: خوشبختانه این فیلم نیز به وقت اکران خود نزدیک می شود. واقعیت امر در مورد استقبال مردم از امپراتور جهنم ایده خاصی ندارم لیکن استقبال از آثار به هیچ وجه در سینمای کشور عزیزمان ایران قابل آینده نگری نیست.

بازی در سریال نفوذ متفاوت‌ترین کار من خواهد بود/ اگر پیشنهاد حضور در فیلم کمدی

بازیگر “یتیم منزل ایران” راجع به احتمال حضور خود در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: امسال درگیر دو سریال بودم و نتوانستم به درستی در مورد حضور در سینما تصمیم گیری کنم. البته در یک اثر سینمایی به ایفای نقش پرداختم که نمی دانم کارگردان آن اثر در صدد ارسال فیلم به فجر باشد یا نه.

این بازیگر سینما با اشاره به از دست دادن یک پیشنهاد خاص اکشن به علت مشغولیت در سریال؛ راجع به اوضاع سینمای اکشن اضافه کرد: سینمای اکشن در بخش فیلمنامه نویسی گاهاً شاهد اتفاقات بسیار خوبی است ولی متاسفانه در بخش تولید به علت نبود امکانات مالی و فیزیکی بسیاری از اتفاقات اکشن از همان ابتدا به امر در فیلمنامه از بین بردن می شوند. این اتفاقات تا جایی پیش می رود که خود نویسنده هم از پیش می داند که چه بخش هایی در تولید از بین بردن می شوند و به همین خاطر بخش های اکشن را کمرنگ می کند.

وی ادامه داد: متاسفانه ما در سینمای اکشن اسپانسر و تهیه کننده تخصصی نداریم و همین اتفاق باعث شده است تا در کل ما در این ژانر از سینما شاهد اتفاقی بزرگ نباشیم. در سینمای اکشن ما به شدت به نیروی متخصص نیازمند هستیم تا بتواند این ژانر را احیا کند.

نورایی با اشاره به موفقیت بعضی آثار کمدی در گیشه خاطرنشان کرد: هنگامی که از فیلمی استقبال می شود و آن فیلم می فروشد یعنی آن فیلم نیاز مردم است ولی ای کاش در کنار این فیلم ها وقت به سایر فیلم ها و ژانرها داده شود. در هر صورت هیچ هنرمندی از اینکه مردم از سالن سینما خوشحال بیرون بیایند ناراحت نمی شود. من به شخصه با ژانر کمدی هیچ مشکلی ندارم لیکن سینمای امروز از لحاظ اقتصادی نیازمند آثار کمدی هست. من هیچ گاردی به آثار کمدی ندارم و اگر پیشنهاد بازی در فیلم کمدی داشته باشم قبول می کنم.

واژه های کلیدی: سریال | سینما | بازیگر | سینمای | استقبال | بازیگری | سینمایی | پیشنهاد خاص

بازی در سریال نفوذ متفاوت‌ترین کار من خواهد بود/ اگر پیشنهاد حضور در فیلم کمدی

بازی در سریال نفوذ متفاوت‌ترین کار من خواهد بود/ اگر پیشنهاد حضور در فیلم کمدی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz