قرض دادن برنامه نویسی application طراحی وب

قرض دادن: برنامه نویسی application طراحی وب استفاده مشاهده دانلود برنامه آموزشی اطلاعیه طراحی آموزش

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آذر، فیلم پرحاشیه نیکی کریمی

هنوز دو هفته از پخش فیلم «آذر» نگذشته؛ ‌بااین‌حال حواشی گویا قصد ندارند دست از سر این فیلم بردارند؛ فیلمی که تبلیغ «موتورسواری زنان» نامیده شد و اتفاقا از جانب

آذر، فیلم پرحاشیه نیکی کریمی

آذر، فیلم پرحاشیه نیکی کریمی

عبارات مهم : بازیگر

هنوز دو هفته از پخش فیلم «آذر» نگذشته؛ بااین حال حواشی گویا قصد ندارند دست از سر این فیلم بردارند؛ فیلمی که تبلیغ «موتورسواری زنان» نامیده شد و اتفاقا از جانب موتورسوار مهم فیلم با حاشیه مواجه شد.

در روزهای آغازین اکران «آذر» بود که بهناز شفیعی، مربی موتورسواری نیکی کریمی در فیلم آذر، گلایه هایی را مطرح کرد و گفت: «من از نیکی کریمی گله زیادی دارم. قرار بود جهت اکران این فیلم از عوامل دعوت شود، ولی من را دعوت نکردند. حتی نیکی کریمی در پیج اینستاگرامی خود، تیزرهای این فیلم را گذاشت، ولی مربی و بدلکار را معرفی نکرد.

حامی مالی این فیلم شرکتی به نام انرژی موتور بود و از آنجایی که من با این شرکت همکاری می کنم، تمام آموزش های موتورسواری و بدلکاری برعهده من بود، ولی در نهایت نه جهت جشنواره از من دعوت شد و نه دستمزدم را پرداخت کردند. تجربه تلخی که از این فیلم داشتم، موجب شد تا قید همکاری با دیگر بازیگران را بزنم و خودم بازی کنم». او راجع به برخوردهای نیکی کریمی هم گفت: «مدتی من را در اینستاگرام بلاک کرده بودند و بعد از مدتی «آن بلاک» کردند.

هیچ پاسخی به من ندادند، ولی فکر می کنم از اینکه گفته بودم من بدلکار او هستم ناراحت شده است است». حالا در تازه ترین حواشی مربوط به این فیلم سینمایی، حمیدرضا آذرنگ، از بازیگران مهم فیلم، گلایه هایی را نسبت به نیکی کریمی مطرح کرده هست. او به سینما سینما گفت: «به عنوان یک مخاطب و نه کسی که نقش مهم این فیلم را بازی کرده است می گویم امیدوارم این فیلم موفق باشد و مخاطبان هم از دیدن آن لذت ببرند.

اما خودم را عضوی از خانواده فیلم «آذر» نمی دانم. در این مدت به حدی اتفاقات تلخ و چرک افتاده است که خودم را متعلق به این فیلم نمی دانم. جالب است دوستان به گونه ای واکنش‌ها می کنند که انگار این فیلم فقط متعلق به یک نفر بوده است و انگار هیچ کدام از ما در این فیلم حضور نداشته ایم. به عنوان بازیگر جهت این فیلم زحمات زیادی کشیده ام و به هیچ عنوان کوتاهی ای از من سر نزده هست، ولی مثل اینکه جهت دوستان خوشایند نیست که ما هم جزئی از این فیلم باشیم. عادت دارم تمام توانم را در هر پروژه ای به کار ببرم، ولی می بینم در تبلیغات مجازی، شهری یا هر جای دیگری اسمی از ما برده نمی شود، به نوعی که انگار ما حضور نداشته ایم. معنای این واکنش‌ها را متوجه نمی شوم. مردم نمی دانند که من به عنوان نقش مهم در این فیلم حضور داشته ام».

او ادامه داد: «یک مجموعه ارتباطات است که من از آنها خبر ندارم. من انسان هایی را که اهانت می کنند و احترام نمی گذارند به هیچ وجه قبول نمی کنم. متأسفانه این روزها رب النوع هاي زمینی زیاد شده است اند که بسیاری نیز جهت آنها احترام قائل هستند و نمی دانند که به چه کسی یا چه چیزی خدمت می کنند. سکوت کرده بودم، مایل نبودم صحبت کنم. من را به عنوان یک انسان معترض در این جامعه می شناسند، چراکه عقیده دارم جامعه ای که اشتباه حرکت می کند به کسانی نیاز دارد که نقدش کنند، ولی در جامعه ما همه چیز برعکس هست؛ یعنی اگر امروز من اعتراض می کنم باید محکوم به فنا شوم.

هیچ قانونی جهت من بازیگر وجود ندارد که بگوید آقای آذرنگ اگر امروز حق تو را پایمال کردند به کجا و چه کسانی می توانی اعتراض کنی تا بتوانی حقت را بگیری. با این رفتارهایی که می بینیم، من باید دست به دامن چه کسانی شوم؟ منظور من حقوق مادی نیست، بلکه حق معنوی من در این فیلم هست. هرجا که می رویم می بینیم هیچ اثری از ما وجود ندارد. جهت خودم سؤال شده است است که آیا ما هم در فیلم «آذر» حضور داشته ایم؟ این زن محترم آیا نمی رود جهت خودش یک فیلم شخصی بسازد!».

بازیگر فیلم «آذر» راجع به محمد حمزه ای گفت: «محمد حمزه ای جهت ساخت این فیلم خون دل خورده، این دایره به حدی محدود و بسته شده است بود که محمد حمزه ای قصد ترک فیلم را داشت. او هم باید راجع به این پرسشها صحبت کند. بارها سر صحنه به حمزه ای گفتم که فیلم را رها نکن. این فیلم اول است و باید محکم به ساخت آن ادامه دهی. کارگردان، سرپرست و خالق یک اثر است.

با نویسنده و کارگردان این فیلم برخوردهای بدی شد، با من بازیگر هم به همین منوال. هر کاری درخواست کردند انجام دادند. جهت من دعوت نامه فرستادند که آقای آذرنگ به همراه خانواده تشریف بیاورید و فیلم را ببینید. مگر من مخاطب عام فیلم هستم که این گونه برخورد می کنید؟ من همکار شما هستم یا نه؟ من در این فیلم زحمت کشیده ام. در جهانی که فالوئر اینستاگرام دغدغه شده است است و جهانی که دوستان منتظر هستند تا ببینند مردم به چه میزان جهت استقبال آنها خواهند آمد، باید فقط تأسف خورد.

امروز همه چیز به پول و فروش ختم می شود. به عنوان بازیگر این فیلم احساس ندامت دارم. جامعه ما پر شده است است از آدم های کوتاه قامت که فقط سایه های بلند دارند. به این علت که خودشان را نزدیک می کنند به منابع نوری که بتوانند سایه هایشان را بلند کنند». او راجع به آثار روانی رفتارهای اشتباه در سینما گفت: «به علت اینکه چهار خط در قرارداد به نفع خودشان نوشته اند، ما هیچ کاری نمی توانیم انجام دهیم. اکنون کارگردان یک فیلم، از بین بردن شده است هست. کجای این قرارداد نوشته که یک کارگردان اگر از بین بردن شد، می تواند از حق خود دفاع کند؟ فقط می توانم بگویم متأسفم. همین.

ما با این کارها سلامت روانی و جسمی یکدیگر را نیز دچار مخاطره می کنیم. اگر این اتفاقات جهت یک فرد چند بار رخ دهد، او قطعا دچار بحران معنوی می شود. بد نیست روی اعتبار افراد هم قیمت بگذاریم».

روزنامه شرق

واژه های کلیدی: بازیگر | بازیگران | کارگردان | نیکی کریمی | بازیگر فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz