قرض دادن برنامه نویسی application طراحی وب

قرض دادن: برنامه نویسی application طراحی وب استفاده مشاهده دانلود برنامه آموزشی اطلاعیه طراحی آموزش

گت بلاگز اخبار بین الملل اینجا در کاخ سفید، ژنرال ها به نام ترامپ حکومت می کنند

الحیات نوشت: ژنرالها در ایالات متحده به نام دونالد ترامپ حکومت می کنند. او این افراد را جهت بالاترین مناصب حکومتی در دولتش برگزید و آنها تلاش می کنند سیاست آمری

اینجا در کاخ سفید، ژنرال ها به نام ترامپ حکومت می کنند

اینجا در کاخ سفید، ژنرال ها به نام ترامپ حکومت می کنند

عبارات مهم : آمریکا

الحیات نوشت: ژنرالها در ایالات متحده به نام دونالد ترامپ حکومت می کنند. او این افراد را جهت بالاترین مناصب حکومتی در دولتش برگزید و آنها تلاش می کنند سیاست آمریکا را به سوی آنچه که جهت مردم این کشور بافایده است هدایت کنند.

به گزارش گزینش ؛ وجود ژنرالهایی همچون مک مستر، مشاور امنیت ملی آمریکا، جیمز متیس، وزیر دفاع و جان کلی، وزیر امنیت ملی آمریکا ما را به یاد سیطره ژنرالها و بویژه ژنرال آیزنهاور، بر سیاست ایالات متحده بعد از جنگ جهانی دوم می اندازد.

اینجا در کاخ سفید، ژنرال ها به نام ترامپ حکومت می کنند

اکنون ژنرالها به کشوری دموکراتیک و مدعی پیشتازی در زمینه حمایت از حقوق بشر بازگشته اند و قطعا از نظر هوش سیاسی و تجربه برتر از مدیر جمهور آمریکا هستند. البته این شرایط با رفتن ترامپ از کاخ سفید عوض کردن می کند.

در این میان، ستاره جیمز ماتیس بیش از دیگر ژنرالهای آمریکایی در زمینه مخالفت با سیاستهای ترامپ می درخشد؛ آیا که وی در حالی که ترامپ در نطق خود در مورد مقابله با کره شمالی اعلام کرده که سخن گفتن پاسخ ما به کره نیست، ماتیس در دیدار با وزیر دفاع کره جنوبی در پنتاگن گفت:« از راه حلهای دیپلماتیک دور نیستیم». به نظر می رسد که وزیر دفاع و مدیر جمهور ایالات متحده مواضع متفاوتی در این باره دارند و زمانی که ترامپ نیروهای مسلح را به جنگ تشویق می کند، ماتیس دستور تشکیل کمیته کارشناسان جهت بحث در زمینه چگونگی انجام دستورهای مدیر جمهور را می دهد.

الحیات نوشت: ژنرالها در ایالات متحده به نام دونالد ترامپ حکومت می کنند. او این افراد را جهت بالاترین مناصب حکومتی در دولتش برگزید و آنها تلاش می کنند سیاست آمری

دوستان و حامیان اسرائیل در کنگره آمریکا می دانند که ژنرالها توان مقابله با آنها را ندارند؛ از این رو تمرکزشان روی وزیر خارجه، تیلرسون است و «گناه» واقعی او آن است که از شرکت نفت بزرگی آمده است و خاورمیانه را به خوبی می شناسد.

لیکود و حامیان اسرائیل در ایالات متحده هیچ گاه در مورد مواضع مشخص تیلرسون در مورد صهیونیستها صحبت نمی کنند؛ آیا که این مساله باعث رسوایی ارزش خواهد شد. در انتقاد که به وسیله یک تحلیلگر آمریکایی نوشته شده است بود خواندیم که تیلرسون از کارشناسان و اعضای شورای امور خارجی در مورد پرسشها بین المللی کمک نمی گیرد. قصد اتهام زنی نداریم، ولی می گوییم حزب لیکود آمریکا مزدوری اسرائیلی در وزارت خارجه آمریکا می خواهند، نه یک شهروند آمریکایی که به نفع کشورش عمل می کند.

کنگره که همان کنیسه اسرائیلی، البته با نامی دیگر هست، ترامپ را مجبور به کم کردن کمکهای نظامی به مصر کرد؛ در حالی که کمکهای آمریکا به اسرائیل نسبت به گذشته چندین برابر زیاد کردن داشته هست. در همین رابطه، لیکود در سرمقاله «واشنگتن پست» می گوید این موضع مدیر جمهور آمریکا پاسخ مناسبی در جهت نابودی گروههای متجاوز به حقوق بشر در مصر هست؛ گویی اینها فراموش کرده اند که اسرائیل میلیونها فلسطینی را در طول تاریخ به کام فوت کشانده هست، در حالی که آنها صاحبان واقعی فلسطین هستند و اسرائیل تنها رژیمی جعلی است که هیچ آثار و نشانه تاریخی در این کشور ندارد.

اینجا در کاخ سفید، ژنرال ها به نام ترامپ حکومت می کنند

واژه های کلیدی: آمریکا | اسرائیل | اسرائیل | آمریکایی | رفتن ترامپ | دونالد ترامپ | ایالات متحده | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz