قرض دادن برنامه نویسی application طراحی وب

قرض دادن: برنامه نویسی application طراحی وب استفاده مشاهده دانلود برنامه آموزشی اطلاعیه طراحی آموزش

گت بلاگز اخبار اجتماعی فراخوان مشمولان هیئت علمی دانشگاه‌ها در مردادماه ۹۶

سازمان وظیفه عمومی ناجا، کلیه مشمولان عضو هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که برگ آماده به خدمت به تاریخ پانزدهم مرداد ماه ۹۶ دریافت کرده اند را جه

فراخوان مشمولان هیئت علمی دانشگاه‌ها در مردادماه ۹۶

فراخوان مشمولان هیئت علمی دانشگاه ها در مردادماه ۹۶

عبارات مهم : آموزش

سازمان وظیفه عمومی ناجا، کلیه مشمولان عضو هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که برگ آماده به خدمت به تاریخ پانزدهم مرداد ماه ۹۶ دریافت کرده اند را جهت اعزام به خدمت فراخواند.

به گزارش مهر، شرکت وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان عضو هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که برگ آماده به خدمت به تاریخ پانزدهم مرداد ماه ۱۳۹۶ دریافت کرده اند، جهت اعزام به خدمت فراخوانده شدند.

فراخوان مشمولان هیئت علمی دانشگاه‌ها در مردادماه ۹۶

براساس این فراخوان، کلیه مشمولان فوق می بایست راس ساعت ۸ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۶/۵/۱۵ در محل و ساعتی که به وسیله این شرکت در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

لازم به ذکر هست؛ این دسته از مشمولان دوره آموزش رزم مقدماتی را در مرکز آموزش شهید “مدرس” سپاه سپری و بعد از اتمام دوره آموزشی، در دانشگاه به کارگیرنده مشغول به خدمت خواهند شد.

سازمان وظیفه عمومی ناجا، کلیه مشمولان عضو هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور که برگ آماده به خدمت به تاریخ پانزدهم مرداد ماه ۹۶ دریافت کرده اند را جه

افرادی که به هردلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، می توانند به یکی از نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی ( پلیس+۱۰ ) مراجعه و بعد از دریافت برگ مذکور، براساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

این فراخوان با اشاره به این مطلب که عدم حضور به موقع در وقت و محل های تعیین شده است غیبت محسوب می شود، افزود: مشمولان می بایست برگ های مربوط به اعزام به خدمت از جمله برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه ،کارت ملی و….را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

واژه های کلیدی: آموزش | معرفی | آموزشی | دریافت | دانشگاه | نیروهای مسلح | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz